
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Materiale | Plastik, aluminium, zinkbelagt stål |
| Vægt | 34 kg |
| Farve | Grå, hvid, poleret aluminium |
| Producent | Ergotron |
DIMENSIONER-&-VæGT-DETALJER
| Dimensioner | Overflade - bredde: 56.2 cm, dybde: 49.8 cm |
| Indre størrelse | Stor skuffe - bredde: 305 mm, dybde: 267 mm, højde: 63.5 mm Notebook-rum - bredde: 466 mm, dybde: 378 mm, højde: 64 mm |
AV-MøBLER
| Design | Åben arkitektur |
| Type | Vogn med hjul - medicinsk |
| Anbefalet brug | Notebook/tastatur/mus/scanner |
| Integrerede enheder | 4-ports USB hub |
| Antal hjul | 4 |
| Egenskaber | Kabelkasse, antimikrobial coating, indbygget håndtag, skuffe, skuffesystem med autolås (ADS), sikkert laptoprum, opbevaringskurv, håndledsstøtte, tastaturlys, opdelere, museholder, tastaturbakke med baghældning, venstre/højre musebakke, StyleLink software, universel monteringsåbning, åbningsdække til laptopskærm, CF løft-og-drej bevægelsesteknologi |
| Maks. byrdevægt | 9.1 kg |
| Antal skuffer | 1 |
| Antal bremser | 2 |
| Anbefaltet Display Størrelse | 17, 3" bred |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


