
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Justerbar højde | 88.9-157.4 cm |
| Højde | 157.4 cm |
| Bredde | 56.8 cm |
| Materiale | Plastik, aluminium, zinkbelagt stål |
| Vægt | 44.1 kg |
| Dybde | 78.7 cm |
| Farve | Grå, hvid, poleret aluminium |
| Lokalisering | Europa |
| Producent | Ergotron |
STRøMENHED
| Antal stik | 3 |
AV-MøBLER
| Type | Vogn med hjul |
| Anbefalet brug | LCD-display/tastatur/mus/CPU/notebook/stregkodescanner |
| Integrerede enheder | 4-ports USB hub, fladpanelsløft |
| Egenskaber | Indstillelig højde, roterende, låsbare styrehjul, portræt funktion, låsbar, antimikrobial coating, batteri status indikator, sikkert laptoprum, opbevaringskurv, håndledsstøtte, LiFe-drevet, snoet strømledning, tastaturlys |
| Maks. byrdevægt | 14.1 kg |
| TAA kompatibel | Ja |
| VESA-monteringsinterface | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Anbefaltet Display Størrelse | Op til 22" |
| Justeringer | Panorer, hæld |
| Kabeladministration | Cable Management System (CMS) |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


