
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Materiale | Plastik, aluminium, zinkbelagt stål |
| Vægt | 42.3 kg |
| Farve | Grå, hvid, poleret aluminium |
| Lokalisering | Europa |
| Producent | Ergotron |
STRøMENHED
| Output | AC 230 V / 40 A |
| Antal stik | 3 |
DIMENSIONER-&-VæGT-DETALJER
| Dimensioner | Arbejdsoverflade - bredde: 56.2 cm, dybde: 49.8 cm |
| Indre størrelse | Notebook-rum - bredde: 43.2 cm, dybde: 37.5 cm, højde: 5.1 cm |
AV-MøBLER
| Type | Vogn med hjul - medicinsk |
| Anbefalet brug | Notebook/tastatur/mus/stregkodescanner |
| Integrerede enheder | 4-ports USB hub |
| Antal hjul | 4 |
| Låsbar | Ja |
| Maks. byrdevægt | 8.2 kg |
| Antal bremser | 2 |
| Anbefaltet Display Størrelse | Op til 17, 3" |
| Løft | 51cm |
| Justeringer | Højde |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


