
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Materiale | Aluminium, zinkbelagt stål, højkvalitetsplastik |
| Vægt | 23.8 kg |
| Farve | Grå, hvid, poleret aluminium |
| Producent | Ergotron |
DIMENSIONER-&-VæGT-DETALJER
| Forsendelsesdimensioner (VxDxH)/vægt | 62 cm x 133 cm x 80 cm / 32.7 kg |
| Dimensioner | Basis - bredde: 43 cm, dybde: 53.3 cm Arbejdsoverflade - bredde: 56.2 cm, dybde: 49.8 cm |
AV-MøBLER
| Anbefaltet Display Størrelse | Op til 17,3" |
| Design | Patented Constant Force Technology |
| Type | Vogn med hjul - medicinsk |
| Anbefalet brug | Notebook/tastatur/mus/stregkodescanner |
| Antal hjul | 4 |
| Egenskaber | Indstillelig højde, låsbare styrehjul |
| Låsbar | Ja |
| Maks. byrdevægt | 8.2 kg |
| Antal bremser | 2 |
| Samling påkrævet | Nej |
| Løft | 50.8 cm |
| Justeringer | Elevator |
| Kabeladministration | Integreret kabeladministration |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


