Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 115 cm |
| Bredde | 77 cm |
| Vægt | 79 kg |
| Dybde | 66 cm |
| Lokalisering | Europa |
| Producent | Ergotron |
STRøMENHED
| Output | AC 100-240 V / 12 A |
DIMENSIONER-&-VæGT-DETALJER
| Forsendelsesdimensioner (VxDxH)/vægt | 94 cm x 75 cm x 132 cm / 100 kg |
| Indre størrelse | Intern elektronikbås - bredde: 4.8 cm, dybde: 43.4 cm, højde: 28.4 cm |
AV-MøBLER
| Type | Vogn med hjul |
| Anbefalet brug | 40 tablets/notebooks |
| Vognfunktionalitet | Opladning |
| Anbefaltet Display Størrelse | Op til 15, 6" |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



