
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 47.3 cm |
| Bredde | 70.4 cm |
| Materiale | Stål, presset aluminium |
| Dybde | 8.9 cm |
| Farve | Sølv |
| Pakkeindhold | Monteringshardware |
| Producent | Ergotron |
DIMENSIONER-&-VæGT-DETALJER
| Forsendelsesdimensioner (VxDxH)/vægt | 88 cm x 33 cm x 11 cm / 6.3 kg |
AV-MøBLER
| Design | Patented Constant Force Technology |
| Type | Monteringssæt |
| Anbefalet brug | Fladt panel |
| Hældning | -5° til 15° |
| Monteringskomponenter | Vægplade, fastgøringsanordninger, 2 beslag |
| Maks. byrdevægt | 79 kg |
| VESA-monteringsinterface | Fra 100 x 100 mm, op til 600 x 450 mm |
| Anbefaltet Display Størrelse | 32"-120" |
| Justeringer | Hæld |
| Montering Stud Centre | 16" |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



