
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Materiale | Stål |
| Farve | Sort |
| Producent | Ergotron |
DIMENSIONER-&-VæGT-DETALJER
| Forsendelsesdimensioner (VxDxH)/vægt | 100 cm x 40.6 cm x 27.3 cm / 16.1 kg |
AV-MøBLER
| Placering/montering | Vægmonterbar |
| Panorering | 50° |
| Egenskaber | Indstillelig højde |
| Maks. byrdevægt | 14.9 kg |
| Løft | 22.9 cm |
| Justeringer | Panorer, hæld, elevator |
| Kabeladministration | Integreret kabeladministration |
| Hældning | 10° |
| Monteringskomponenter | Vægmontering, tastaturarm, håndledsstøtte, musse støtte, panel vertikal løft |
| VESA-monteringsinterface | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Anbefaltet Display Størrelse | 24" |
| Type | Monteringssæt |
| Anbefalet brug | LCD-display/tastatur/mus |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



