Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Materiale | Stål |
| Vægt | 4.8 kg |
| Farve | Hvid |
| Producent | Ergotron |
DIMENSIONER-&-VæGT-DETALJER
| Forsendelsesdimensioner (VxDxH)/vægt | 95 cm x 39.4 cm x 19 cm / 6.8 kg |
AV-MøBLER
| Hældning | 180° |
| Monteringskomponenter | C-klemme, dobbelt bevægelig arm |
| Min. lastvægt | 3.2 kg |
| VESA-monteringsinterface | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Anbefaltet Display Størrelse | Op til 24" |
| Rotation | 360° |
| Type | Monteringssæt |
| Anbefalet brug | 2 skærme |
| Placering/montering | Skrivebordsmonterbar |
| Panorering | 360° |
| Maks. byrdevægt | 9.1 kg |
| Løft | 33 cm |
| Justeringer | Panorer, hæld, rotation, elevator |
| Kabeladministration | Integreret kabeladministration |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


