Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Vægt | 8 kg |
| Farve | Poleret aluminium |
| Pakkeindhold | Monteringshardware |
| Producent | Ergotron |
DIMENSIONER-&-VæGT-DETALJER
| Forsendelsesdimensioner (VxDxH)/vægt | 64 cm x 38 cm x 19 cm / 9.1 kg |
| Dimensioner | Stang - højde: 40 cm |
AV-MøBLER
| Hældning | -5° til 70° |
| Monteringskomponenter | Drejelig arm, stang, VESA adapter, klemmebase til skrivebord, skive-monteret base |
| Min. lastvægt | 6.4 kg |
| VESA-monteringsinterface | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm, 200 x 200 mm, 200 x 100 mm |
| Anbefaltet Display Størrelse | Up to 49" |
| Rotation | 90° |
| Design | Patented Constant Force Technology |
| Type | Monteringssæt |
| Anbefalet brug | LCD display |
| Panorering | 360° |
| Egenskaber | Indstillelig højde, roterende |
| Maks. byrdevægt | 13.6 kg |
| Løft | 50.8 cm |
| Justeringer | Højde, panorer, hæld, rotation, elevator |
| Kabeladministration | Integreret kabeladministration |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



