Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Vægt | 3.3 kg |
| Farve | Sort |
| Producent | Ergotron |
DIMENSIONER-&-VæGT-DETALJER
| Forsendelsesdimensioner (VxDxH)/vægt | 46.2 cm x 37 cm x 15.9 cm / 4.2 kg |
AV-MøBLER
| Type | Monteringssæt |
| Anbefalet brug | Tablet/eBook-læser |
| Hældning | 180° |
| Monteringskomponenter | Drejelig arm, klemme til montering på skrivebord, pakning til gennemføring, cradle, forlængelse |
| Panorering | 360° |
| Egenskaber | Indstillelig højde, roterende |
| Maks. byrdevægt | 1.1 kg |
| Detaljer | Stående, liggende |
| VESA-monteringsinterface | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Anbefaltet Display Størrelse | Op til 10 " |
| Rotation | 360° |
| Justeringer | Højde, panorer, hæld, dreje, rotation |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

