
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Materiale | Aluminium, højkvalitetsplastik |
| Vægt | 19 kg |
| Farve | Hvid |
| Producent | Ergotron |
DIMENSIONER-&-VæGT-DETALJER
| Forsendelsesdimensioner (VxDxH)/vægt | 94.2 cm x 66.2 cm x 25.4 cm / 23 kg |
| Dimensioner | Tastaturbakke - bredde: 47.2 cm, dybde: 22.8 cm |
AV-MøBLER
| Type | Monteringssæt |
| Anbefalet brug | LCD-display/tastatur/mus/stregkodescanner/CPU |
| Hældning | 30° |
| Monteringskomponenter | CPU holder, tastaturbakke, skærmmontering |
| Panorering | 360° |
| VESA-monteringsinterface | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Anbefaltet Display Størrelse | Op til 24" |
| Løft | 64 cm |
| Rotation | 90° |
| Justeringer | Panorer, hæld, rotation, elevator |
| Kabeladministration | Integreret kabeladministration |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



