
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Vægt | 6.7 kg |
| Farve | Sort |
| Pakkeindhold | Kabelbindere, monitorbøjle, VESA-adaptersæt |
| Producent | Ergotron |
DIMENSIONER-&-VæGT-DETALJER
| Forsendelsesdimensioner (VxDxH)/vægt | 58.7 cm x 32.7 cm x 19 cm / 7.5 kg |
AV-MøBLER
| Detaljer | Stående, liggende |
| Løft | 12.7cm |
| Justeringer | Panorer, hæld, rotation, elevator |
| Hældning | 30° |
| Min. lastvægt | 7.3 kg |
| VESA-monteringsinterface | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm, 200 x 200 mm, 200 x 100 mm |
| Anbefaltet Display Størrelse | 20"-32" |
| Rotation | 90° |
| Type | Stativ |
| Anbefalet brug | LCD display |
| Placering/montering | Skrivebord |
| Panorering | 360° |
| Egenskaber | Indstillelig højde, roterende |
| Maks. byrdevægt | 16.3 kg |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



