
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Materiale | Aluminium, zinkbelagt stål, højkvalitetsplastik |
| Vægt | 17.6 kg |
| Farve | Totonet grå |
| Producent | Ergotron |
STRøMENHED
| Ledningsopbevaring | Ja |
DIMENSIONER-&-VæGT-DETALJER
| Forsendelsesdimensioner (VxDxH)/vægt | 55 cm x 38 cm x 115 cm / 25.4 kg |
| Dimensioner | Arbejdsoverflade - bredde: 42 cm, dybde: 52 cm Basis - bredde: 45 cm, dybde: 58 cm |
| Indre størrelse | CPU-rum - bredde: 25 cm, dybde: 7.6 cm, højde: 25 cm |
AV-MøBLER
| Hældning | -5° til 60° |
| VESA-monteringsinterface | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Anbefaltet Display Størrelse | Op til 27" |
| Rotation | 360° |
| Design | Constant Force-elevator |
| Type | Vogn med hjul |
| Anbefalet brug | LCD-display/tastatur/mus/stregkodescanner/CPU |
| Panorering | 180° |
| Antal hjul | 4 |
| Egenskaber | Indstillelig højde, låsbare styrehjul, Constant Force Technology |
| Maks. byrdevægt | 11.8 kg |
| Antal bremser | 2 |
| Løft | 68.6 cm |
| Justeringer | Højde, panorer, hæld, rotation, elevator |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



