Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 7.6 cm |
| Bredde | 11.7 cm |
| Oversigt | Højrehåndet |
| Dybde | 8.6 cm |
| Enhedstype | Lodret mus |
| Producent | Ergonomic Solutions |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Interface | 1 x USB - 4 pin USB Type A |
DIVERSE
| Medfølgende ledninger | 1 x USB-kabel - integreret - 2.2 m |
INDGANGSUDSTYR
| Bevægelsesopløsning | 1200 dpi |
| Grænseflade | USB |
| Antal knapper | 6 |
| Egenskaber | Programmerbare knapper, følsomhedsjustering, Markørhastighedsindikatorer |
| Teknologi i detektering af bevægelse | Optisk |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
Ergonomic Solutions 440-VM04 er en avanceret lodret mus designet til at imødekomme behovene hos brugere, der ønsker at forbedre deres ergonomi under arbejdet. Med et kablet design og en optisk sensor, der tilbyder en bevægelsesopløsning på 1200 dpi, sikrer denne mus præcise bevægelser og responsivitet, hvilket er ideelt til både professionelle og fritidsbrugere.



