Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Indbygget udstyr | Højttaler |
| Enhedstype | 3LCD-projektor - 1080p |
| Producent | Epson |
| Varenummer | 2889541 |
| Model | V11H974040 |
| Ean | 8715946680576 |
| Til producentens hjemmeside | www.epson.com |
| Produktbeskrivelse | Epson EB-FH06 - 3LCD-projektor - bærbar |
| Lysstyrke (hvid) | 3500 lumen |
| Lysstyrke (farve) | 3500 lumen |
| Kontrastforhold | 16000:1 (dynamisk) |
| Opløsning | Full HD (1920 x 1080) |
| Native Aspect Ratio | 16:9 |
| Lampetype | UHE 210 Watt |
| Lampes livscyklus | Op til 6000 time(r) - normal tilstand Op til 12000 time(r) - økonomisk tilstand |
| Højttalere | Højtaler(e) - integreret |
| Effekt | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Strømforbrug ved drift | 327 Watt |
| Dimensioner (B x D x H) | 30.2 cm x 25.2 cm x 9.2 cm |
| Vægt | 2.7 kg |
EFFEKT
| Strømforbrugs-stand by | 2 Watt |
| Strømforbrug ved drift | 327 Watt |
| Nødvendig spænding | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Strømkilde | AC |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 92 |
| Bredde | 302 |
| Vægt | 2700 |
| Dybde | 252 |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Interface | 1 x VGA-indgang - 15 pin HD D-Sub (HD-15) 1 x komposit videoindgang - RCA 2 x HDMI-indgang - 19 pin HDMI Type A 1 x USB - 4 pin USB Type B 1 x USB - 4 pin USB Type A 1 x lydindgang - RCA x 2 |
DIVERSE
| Medfølgende ledninger | 1 x VGA-kabel |
| Udstyr inkluderet | Fjernstyring, batteri til fjernstyring |
VIDEOINDGANG
| Video-interfacer | VGA, HDMI, composite video |
OBJEKTIV
| Zoomtype | Manuelt |
| Zoom faktor | 1.2x |
| Fokustype | Manuelt |
PROJEKTOR
| Billedstørrelse | 843 cm |
| Native Aspect Ratio | 16:9 |
| Kontrastforhold | 16000:1 (dynamisk) |
| Lysstyrke (reduceret) | 2300 lumen |
| Opløsning | Full HD - Full HD (1920 x 1080) |
| Egenskaber | EPSON 3LCD teknologi, Crystal Clear Fine (C2 Fine) |
| Visningsformat | 2.073.600 pixel (1920 x 1080) x 3 |
| Lysstyrke (hvid) | 3500 lumen |
| Lampetype | UHE 210 Watt |
| Lysstyrke (farve) | 3500 lumen |
| Lampes livscyklus | Op til 6000 time(r) - normal tilstand Op til 12000 time(r) - økonomisk tilstand |
HøJTTALERE
| Type | Integreret |
| Udgangseffekt/kanal | 2 Watt |
| Lydudgangsmodus | Mono |
| Højttalere | 1 x blandet kanal |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
