
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Fås i farverne | Hvid |
| Indbygget udstyr | Stereohøjttalere |
| Enhedstype | 3LCD-projektor - 4K |
| 3D-duelig | Ja (3D briller solgt separat) |
| Netværk | Bluetooth |
| Varenummer | 2802371 |
| Model | V11H959040 |
| Ean | 8715946670843 |
| Til producentens hjemmeside | www.epson.com |
| Produktbeskrivelse | Epson EH-TW7100 - 3LCD-projektor - 3D - hvid |
| Farve | Hvid |
| Lysstyrke (hvid) | 3000 lumen |
| Lysstyrke (farve) | 3000 lumen |
| Kontrastforhold | 100000:1 (dynamisk) |
| Opløsning | 3840 x 2160 (2 x 1920 x 1080) |
| Native Aspect Ratio | 16:9 |
| Farvesupport | 1, 07 milliarder farver |
| Objektivskiftretning | Horisontal, lodret |
| Lampetype | UHE 250 Watt |
| Lampes livscyklus | Op til 3500 time(r) - normal tilstand Op til 5000 time(r) - økonomisk tilstand |
| Højttalere | Højtaler(e) - integreret |
| Effekt | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Strømforbrug ved drift | 387 Watt |
| Dimensioner (B x D x H) | 41 cm x 31 cm x 15.7 cm |
| Vægt | 6.9 kg |
| Producent | Epson |
EFFEKT
| Strømforbrugs-stand by | 0.5 Watt |
| Strømforbrug ved drift | 387 Watt |
| Nødvendig spænding | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Strømkilde | AC |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 157 |
| Bredde | 410 |
| Vægt | 6900 |
| Dybde | 310 |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Interface | 2 x USB 2.0 - 4 pin USB Type A 1 x USB 2.0 - mini-USB type B 2 x HDMI - 19 pin HDMI Type A 1 x lydudgang - mini-phone stereo 3.5 mm 1 x seriel RS-232C - 9-pin D-Sub (DB-9) |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | Trådløs fjernstyring |
| Sikkerhedsfunktioner | Slot sikkerhedslås (kabel lås sælges separat) |
| Sikkerhedsåbningstype | Kensington-sikkerhedsåbning |
MåL-&-VæGT-(FORSENDELSE)
| Vægt ved forsendelse | 8.947 kg |
| Dybde ved forsendelse | 50 cm |
| Højde ved forsendelse | 23.5 cm |
| Bredde ved forsendelse | 49.5 cm |
VIDEOINDGANG
| Video-interfacer | HDMI |
OBJEKTIV
| Blændeåbning | F/1.49-1.77 |
| Zoomtype | Manuelt |
| Vertikal keystone korrection | -30 / +30 |
| Horisontalt objektivskift | 24% / 24% |
| Objektivskiftretning | Horisontal, lodret |
| Vertikalt objektivskift | 60% / 60% |
| Horisontal keystone korrection | -30 / +30 |
| Objektivskifttype | Manuelt |
| Zoom faktor | 1.62x |
| Fokustype | Manuelt |
| Keystone korrektionsretning | Lodret, horisontal |
PROJEKTOR
| Billedstørrelse | 101.6 cm - 1270 cm |
| Native Aspect Ratio | 16:9 |
| Kontrastforhold | 100000:1 (dynamisk) |
| Projektionsafstand | 2.95 m - 4.77 m |
| Opløsning | 4K PRO-UHD - 3840 x 2160 (2 x 1920 x 1080) |
| Rækkeviddeforhold | 1.32 - 2.15:1 |
| Lysstyrke (hvid) | 3000 lumen |
| Lampetype | UHE 250 Watt |
| Farvesupport | 1, 07 milliarder farver |
| Lysstyrke (farve) | 3000 lumen |
| Egenskaber | Active 3D projection-evne, Dynamic Mode, Cinema Mode, Bright Cinema, 3D-dybdejustering, 4K Enhancement, rammeinterpolation, EPSON Quick Corner |
| Lampes livscyklus | Op til 3500 time(r) - normal tilstand Op til 5000 time(r) - økonomisk tilstand |
HøJTTALERE
| Type | Integreret |
| Udgangseffekt/kanal | 10 Watt |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Højttalere | 2 x højre/venstre kanal |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.




