Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Dybde ved forsendelse | 500 mm |
| Højde ved forsendelse | 150 mm |
| Bredde ved forsendelse | 350 mm |
| Vægt ved forsendelse | 1.3 kg |
| Producent | Epson |
MEDIE
| Overfladefinish | Semi-skinnende |
| Udskriftsteknik | Blækprinter |
| Mediestørrelser | A3 plus (329 x 423 mm) |
| Antal inkluderet | 20 ark |
| Medietype | Fotopapir |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.




