Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Anbefalet brug | Computer, transportabel elektronik |
| Produkttype | Headset - Bluetooth - kablet, trådløs |
| Højde | 17.8 cm |
| Bredde | 6.6 cm |
| Maks. driftsafstand | 30 m |
| Vægt | 171 g |
| Dybde | 17.6 cm |
| Producent | EPOS |
EFFEKT
| Standby Tid | 300 timer |
| Genopladningstid | 2.5 timer |
| Batteri | Batteri til hovedsæt genopladelig |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | USB-C kabel, BTD 800a USB dongle, bærepose, trådløs opladningsstander |
| Kabeloplysninger | USB-C kabel - 1.2 m |
MIKROFON
| Type | Boom |
| Støjannulleringsteknologi | EPOS AI |
| Støjannullering | Ja |
LYDUDGANG
| Forbindelsesteknologi | Kablet, trådløs |
| Hovedtelefoner koptype | Lukket |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Hovedtelefonteknologi | Dynamisk |
| Egenskaber | EPOS BrainAdapt Technology |
| Hovedtelefonmodeller | På øret |
| Total harmonisk forvrængning (THD) | 0.5% |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


