Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik, computer |
| Produkttype | Headset - kablet - USB, 3, 5 mm jackstik |
| Vægt | 145.3 g |
| Ørepudemateriale | Kunstlæder |
| Funktioner | EPOS ActiveGard |
| Serie | ADAPT 100 Series |
| Farve | Sort |
| Producent | EPOS |
DIVERSE
| Kabeloplysninger | Kabel til hovedsæt |
| Software-certificering | Certified for Microsoft Teams, Optimeret til UC |
MIKROFON
| Type | Boom |
| Driftsmåde af mikrofon | Mono |
| Støjannullering | Ja |
| Frekvensrespons | 100 - 8000 Hz |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedsæt (USB Type-C) Hovedsæt (3,5 mm mini jack) |
FJERNBETJENING
| Styring | Lydstyrke, besvar/afslut |
LYDUDGANG
| Lydeffekter | EPOS Voice |
| Magnetmateriale | Neodym |
| Hovedtelefonteknologi | Dynamisk |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Styrkeregulering i ledning | Ja |
| Hovedtelefonmodeller | På øret |
| Maks. lydtryk | 115 dB |
| Lydudgangsmodus | Mono |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



