Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Længde | 2.2 m |
| Kabeltype | Kabel til hovedsæt |
| Producent | EPOS |
MåL-OG-VæGT
| Vægt | 34 |
MåL-&-VæGT-(FORSENDELSE)
| Dybde ved forsendelse | 10 cm |
| Højde ved forsendelse | 2 cm |
| Bredde ved forsendelse | 20 cm |
| Vægt ved forsendelse | 50 g |
FORBINDELSE
| Forbindelsesled | 4 pin USB Type A - han |
| Stikforbindelse (anden ende) | EasyDisconnect - han |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


