Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik, computer - stemme, kommunikation |
| Produkttype | Headset - kablet - USB, 3, 5 mm jackstik |
| Vægt | 95 g |
| Ørepudemateriale | Kunstlæder |
| Farve | Sort, sølv |
| Producent | EPOS |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | Bærepose, leatherette ørepropper, USB-adapter, kabelklemme, magnetholder |
| Kabeloplysninger | USB-kabel - aftagelig Kabel til hovedsæt - lige - 1.4 m |
MIKROFON
| Type | Boom |
| Driftsmåde af mikrofon | Mono |
| Formfaktor | Headsetmikrofon |
| Frekvensrespons | 50 - 6800 Hz |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | USB (4-PIN USB, type A) Hovedsæt (mini-phone stereo 3,5 mm 4-polet) |
FJERNBETJENING
| Styring | Lydstyrke, besvar/afslut, mikrofon til/lyd fra |
KABEL
| Kabellængde | 1.4 m |
LYDUDGANG
| Lydeffekter | Voice Clarity |
| Magnetmateriale | Neodym |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Styrkeregulering i ledning | Ja |
| Hovedtelefonmodeller | På øret |
| Maks. lydtryk | 118 dB |
| Volumenbegrænsende funktion | Ja |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 50 - 18000 Hz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



