Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Anbefalet brug | Telefon |
| Produkttype | Headset - kablet - Easy Disconnect |
| Vægt | 110 g |
| Farve | Sort med sølv |
| Producent | EPOS |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | Øreprop, kabelklemme |
| Kabeloplysninger | Kabel til hovedsæt - 1 m |
MIKROFON
| Type | Boom |
| Frekvensrespons | 150 - 6800 Hz |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedsæt (EasyDisconnect) |
KABEL
| Kabellængde | 1 m |
LYDUDGANG
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Impedans | 200 Ohm |
| Magnetmateriale | Neodym |
| Følsomhed | 103 dB |
| Hovedtelefonmodeller | På øret binaural |
| Volumenbegrænsende funktion | Ja |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 50 - 18000 Hz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



