Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Anbefalet brug | Telefon |
| Maks. driftsafstand | 180 m |
| Produkttype | Headset - DECT CAT-iq - trådløs |
| Vægt | 22 g |
| Lokalisering | Europa |
| Producent | EPOS |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | Plug and Play, EMC |
| Udstyr inkluderet | Hovedbøjle, holder, 4 ørepropper, fleksibel ørekrog |
| Kabeloplysninger | USB-kabel Audiokabel |
MIKROFON
| Type | Boom |
| Mikrofonteknologi | Elektretkondenser |
| Frekvensrespons | 150 - 6800 Hz |
FJERNBETJENING
| Styring | Lydløs, lydstyrke |
LYDUDGANG
| Trådløs teknologi | DECT CAT-iq |
| Magnetmateriale | Neodym |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Hovedtelefonmodeller | Konvertibel - monaural |
| Lydudgangsmodus | Mono |
| Frekvensrespons | 150 - 6800 Hz |
TRåDLøS-FORBINDELSE
| Radiofrekvensområde | 1880 - 1900MHz |
| Transmissionsområde | 180 m |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

