Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | Enoc System |
FUNKTIONER
| Certificering | IEC 60695-11-10/UL94 |
| Rackkapacitet | 1U |
| Materiale | Plast |
| Formål | Stativ |
| Produktfarve | Sort |
VæGT-&-STøRRELSER
| Højde | 44 mm |
| Bredde | 485 mm |
| Dybde | 96 mm |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

