Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | ENDORFY |
FUNKTIONER
| Minimum brugerhøjde | 170 cm |
| Ryglæn materiale | Stof, Imiteret læder |
| Sæde, type | Trådsæde |
| Hjulmateriale | Nylon |
| Armlæn type | Hårdt armlæn |
| Maksimum brugerhøjde | 195 cm |
| Sædemekanisme | Multifunktionel hældning |
| Sæde, farve | Sort, Gul |
| Rygstøtte vinkelområde | 90 - 150° |
| Farve på ryglæn | Sort, Gul |
| Styrehjul | Ja |
| Antal hjul | 5 hjul |
| Produkttype | Gaming lænestol |
| Ryglæn, type | Ryglæn i net |
| Sæde, materiale | Stof, Imiteret læder |
| Hjuldiameter | 6 cm |
| Grundfarve | Sort |
| Gas løftehøjde (maks.) | 16 cm |
| Gaslift klasse | 4 |
| Montering påkrævet | Ja |
| Armlæn | Ja |
| Maksimal bruger vægt | 120 kg |
| Kontroltype | Løftestang |
VæGT-&-STøRRELSER
| Sædehøjde (min.) | 45 cm |
| Ryglæn højde | 85 cm |
| Armlæn højde (min) | 29, 5 cm |
| Bredde | 740 mm |
| Sædehøjde (maks.) | 50 cm |
| Sæde bredde | 54 cm |
| Sædetykkelse | 10 cm |
| Dybde | 690 mm |
| Ryglæn bredde | 56 cm |
| Sædedybde | 50 cm |
| Armlæn højde (maks.) | 36, 5 cm |
EMBALLERINGSDATA
| Antal pr. pakke | 1 stk |
ERGONOMISK
| Nakkestøtte | Ja |
| Justerbar sædehøjde | Ja |
| Racerløbshjul/flystand inkluderet | Ingen |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
