Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Varenummer | 3185334 |
| Model | EY6A011 |
| Ean | 5903018666617 |
| Til producentens hjemmeside | endorfy.com/en/product/gem-plus-onyx-whi... |
| Produktbeskrivelse | Endorfy GEM Plus Onyx - mus - USB-A - hvid |
| Forbindelsesteknologi | Kablet - USB-A |
| Dimensioner (B x D x H) | 6.57 cm x 12.6 cm x 3.85 cm |
| Teknologi i detektering af bevægelse | Optisk |
| Antal knapper | 6 |
| Bevægelsesopløsning | 19000 dpi |
| Præstation | Realtids sensitivitets-switching 400/800/1000/1500/2000/3000 dpi, 10, 16 meter pr. sekund markørhastighed, 80 millioner klik |
| Egenskaber | Kailh GM 8.0 kontakter, Pixart PAW 3370 optisk sensor, paracord-kabel, PTFE-musefødder, ARGB-bagbelysning |
| Kabellængde | 1.8 m |
| OS nødvendig | Apple MacOS, Linux, Microsoft Windows |
| Pakketype | Detailsalg |
| Højde | 3.85 cm |
| Bredde | 6.57 cm |
| Vægt | 67 g |
| Dybde | 12.6 cm |
| Enhedstype | Mus |
| Farve | Hvid |
| Producent | ENDORFY |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Interface | 1 x USB-A - 4 pin USB Type A |
DIVERSE
| Pakketype | Detailsalg |
| Udstyr inkluderet | Mærkat, ekstra musefødder |
INDGANGSUDSTYR
| Bevægelsesopløsning | 19000 dpi |
| Kabellængde | 1.8 m |
| Grænseflade | USB-A |
| Antal knapper | 6 |
| Egenskaber | Kailh GM 8.0 kontakter, Pixart PAW 3370 optisk sensor, paracord-kabel, PTFE-musefødder, ARGB-bagbelysning |
| Teknologi i detektering af bevægelse | Optisk |
| Præstation | Realtids sensitivitets-switching 400/800/1000/1500/2000/3000 dpi, 10, 16 meter pr. sekund markørhastighed, 80 millioner klik |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
PROGRAMMER-/-SYSTEMKRAV
| OS nødvendig | Apple MacOS, Linux, Microsoft Windows |
MåL-&-VæGT-(FORSENDELSE)
| Dybde ved forsendelse | 16.1 cm |
| Højde ved forsendelse | 5 cm |
| Bredde ved forsendelse | 11.45 cm |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
