Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 3.85 cm |
| Bredde | 6.57 cm |
| Vægt | 67 g |
| Dybde | 12.6 cm |
| Enhedstype | Mus |
| Farve | Sort |
| Producent | ENDORFY |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Interface | 1 x USB-A - 4 pin USB Type A |
DIVERSE
| Pakketype | Detailsalg |
| Udstyr inkluderet | Musefødder, mærkat |
INDGANGSUDSTYR
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Bevægelsesopløsning | 8000 dpi |
| Kabellængde | 1.8 m |
| Grænseflade | USB-A |
| Antal knapper | 6 |
| Egenskaber | Polytetrafluoroethylene (PTFE) feet, PixArt PMW3325 spilsensor, paracord-kabel, Kailh GM 4.0 kontakter, ARGB-bagbelysning, batteriindikation |
| Teknologi i detektering af bevægelse | Optisk |
| Præstation | 60 millioner klik, 2, 54 meter pr. sekund markørhastighed, realtids sensitivitets-switching 400/800/1000/1500/2000/3000 dpi |
PROGRAMMER-/-SYSTEMKRAV
| OS nødvendig | Apple MacOS, Linux, Microsoft Windows |
MåL-&-VæGT-(FORSENDELSE)
| Dybde ved forsendelse | 14.5 cm |
| Højde ved forsendelse | 5 cm |
| Bredde ved forsendelse | 9.5 cm |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


