Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 5.4 cm |
| Bredde | 39.5 cm |
| Produkttype | Processors flydende kølesystem |
| Vægt | 1.437 kg |
| Dybde | 12 cm |
| Forsendelsesdimensioner (VxDxH)/vægt | 48 cm x 16.5 cm x 15.5 cm / 1.933 kg |
| Pakke Indhold | Monteringssæt, Pactum PT-3 termisk pasta |
| Producent | ENDORFY |
DIVERSE
| MTBF (forventet tid mellem fejl) | 100,000 time(r) |
VARMEAFLEDER-&-BLæSER
| Radiatormateriale | Aluminium |
| Antal blæsere | 3 |
| Blæser diameter | 120 mm |
| Stik | 4-pins blæser-stikforbindelse |
| Radiatormål | 120 mm x 395 mm x 28 mm |
| Blæser-højde | 25 mm |
| Blæser med kugleleje | Strømningsdynamisk leje |
| Egenskaber | Kobberbase, PWM-kontrol, alt i en-vandkøling |
| Omdrejningshastighed | 250-1800 rpm |
| Rated Strøm | 0.3 A |
| Kompatibel med | LGA1156 Socket, LGA1155 Socket, LGA1150 Socket, LGA2011-3 Socket, LGA1151 Socket, LGA2011 (Square ILM) Socket, Socket AM4, LGA2066 Socket, LGA1200 Socket, LGA1700 Socket, Socket AM5 |
| Rated Voltage | 12 V |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

