Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 14.6 cm |
| Bredde | 12.5 cm |
| Produkttype | Processor-køler |
| Vægt | 490 g |
| Dybde | 6.5 cm |
| Forsendelsesdimensioner (VxDxH)/vægt | 15.3 cm x 11.3 cm x 18.4 cm / 615 g |
| Pakke Indhold | Pactum PT-3 termisk pasta |
| Farve | Sort |
| Producent | ENDORFY |
DIVERSE
| MTBF (forventet tid mellem fejl) | 100,000 time(r) |
| Monteringspakke | Inkluderet |
| Egenskaber | Let og hurtig installation, forlænget blæserhastighedsinterval |
VARMEAFLEDER-&-BLæSER
| Blæser diameter | 120 mm |
| Stik | 4-pins blæser-stikforbindelse, 3-pin ARGB-stikforbindelse |
| Blæser-højde | 25 mm |
| Blæser med kugleleje | Strømningsdynamisk leje |
| Egenskaber | 4 varmerør, PWM-kontrol, TDP op til 180 W, ARGB-blæser |
| Omdrejningshastighed | 250-1500 rpm |
| Rated Strøm | 0.23 A |
| Kompatibel med | Socket AM2+, Socket AM3+, Socket FM1, Socket FM2+, LGA2011-3 Socket, LGA2011 (Square ILM) Socket, Socket AM4, LGA2066 Socket, LGA1200 Socket, LGA1700 Socket, Socket AM5, LGA115x Socket |
| Rated Voltage | 12 V |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


