Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | ENDORFY |
PRæSTATION
| Type | Luftkøler |
| Ventilator diameter | 12 cm |
| Passende til rumtype | Processor |
| Understøttede procesorsokler | LGA 1200 (Socket H5), LGA 1700, LGA 2011 (Socket R), LGA 2011-v3 (Socket R), LGA 2066, Sokkel AM2+, Socket AM3+, Stik AM4, Sokkel AM5, Socket FM1, Socket FM2+ |
| Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF) | 100000 t |
VæGT-&-STøRRELSER
| Køler bredde | 14,6 cm |
| Ventilator dimensioner (BxDxH) | 120 x 25 x 120 mm |
| Køler dybde | 6, 5 cm |
| Køler højde | 12, 5 cm |
DESIGN
| Certificering | CCC, CE, FCC, UKCA, RoHS |
| Antal blæsere | 1 blæser(e) |
| Antal varmerør | 2 |
| Produktfarve | Sort |
STRøMSTYRING
| Thermal Design Power (TDP) | 160 W |
EMBALLAGE-INDHOLD
| Installationsvejledning | Ja |
| Monteringssæt | Ja |
TEKNISKE-DETALJER
| Bæredygtighedscertifikater | CCC, CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS, UKCA |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

