
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Produkttype | Termisk paste |
| Vægt | 1.5 g |
| Forsendelsesdimensioner (VxDxH)/vægt | 19.5 cm x 8 cm x 1 cm / 10 g |
| Pakke Indhold | Spatel |
| Farve | Grå |
| Producent | ENDORFY |
DIVERSE
| Egenskaber | Ikke-ledende, ikke-hærdende blanding |
| Termisk konduktivitet | 12 W/mK |
VARMEAFLEDER-&-BLæSER
| Materiale til varmeafleder | Aluminium |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
