
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Enhedstype | UPS - ekstern |
| Producent | Emerson Network Power |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | EN 62040-1:2008, EN 62040-2:2006 |
| Egenskaber | Hørlig alarm, Automatic Voltage Regulation (AVR), overbelastningsbeskyttelse |
STRøMENHED
| Input-stik | 1 x strøm CEE 7/4 |
| Nødvendig frekvens | 50/60 Hz |
| Bølgeform udgang | Sinewave |
| Udgangspænding | 230 V |
| Strømkapacitet | 240 Watt / 400 VA |
| Indgangspænding | AC 220-240 V |
| Detaljer om strømudgangskonnektorer | 2 x strøm CEE 7/4 |
MILJøMæSSIGE-PARAMETRE
| Maks. driftstemperatur | 40 °C |
| Min. driftstemperatur | 0 °C |
| Fugtighedsgrad ved brug | 0 - 90% (ikke-kondenserende) |
BATTERI
| Forsynet spænding | 12 V |
| Antal | 1 |
| Kapacitet | 4.5 At |
| Genopladningstid | 4 timer |
| Egenskaber | Spildsikker |
| Teknologi | Blysyre |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
