
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Produkttype | Køleventilator |
| Særlige egenskaber | Justerbar højde |
| Funktioner | Kølefilter |
| Luftstrøm | 3658.8 ku.m/t |
| Formfaktor | Gulvstående |
| Air flow kontrol | Vandret udsving, justerbart vippehoved |
| Producent | Emerio |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | Directive 2009/125/EC, Directive 2012/19/EU, Directive 206/2012/EU, EN 50564:2011, IEC 60879:1986, EN 60704-1:2010 |
INDSTILLIINGER,-STYRINGEROG-INDIKATORER
| Antal blæserhastighedsindstillinger | 3 |
KRAFT
| Spænding | 220 - 240 V / 50/60 Hz |
| Strømforbrug | 45 W |
INFORMATION-OM-STøJNIVEAU
| Lydtryksniveau (SPL) | 56 dB |
BLæSEROPLYSNINGER
| Antal klinger | 3 |
| Blæserdiameter | 40 cm |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

