
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 149.1 mm |
| SAR værdi | 3, 19 W/kg (lem), 0, 85 W/kg (krop), 0, 33 W/kg (hoved) |
| Bredde | 71.36 mm |
| Beskyttelse | Støvafvisende, stænktæt |
| Produkttype | Smartphone |
| Vægt | 165 g |
| Dækfarve | Sort |
| Dybde | 7.57 mm |
| Producents modelnummer | ELE-L29 |
| Formfaktor | Berøring |
| Producent | ELE-L29 |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | USB Type-C - 24 pin USB-C Hovedsætjack - 3,5 mm mini jack |
HUKOMMELSE
| Intern hukommelseskapacitet | 128 GB |
| RAM | 6 GB |
PROCESSOR
| Type | Hisilicon Kirin 980 |
| Clock-frekvens | 2.6 GHz |
| 64-bit arkitektur | Ja |
| Antal processorkerner | 8-kerners |
BATTERI
| Kapacitet | 3650 mAh |
| Hurtigopladningsteknologi | HUAWEI SuperCharge-teknologi |
KOMMUNIKATIONER
| 2G Bånd | 850 GSM, 900 GSM, 1800 GSM, 1900 GSM |
| 4G LTE Bånd | Bånd 1, Bånd 2, Bånd 3, Bånd 4, Bånd 5, Bånd 6, Bånd 7, Bånd 8, Bånd 9, Bånd 12, Bånd 17, Bånd 18, Bånd 19, Bånd 20, Bånd 26, Bånd 28, Bånd 32, Bånd 34, Bånd 38, Bånd 39, Bånd 40 |
| 4G LTE-frekvens | FDD 2100, FDD 1900 PCS, FDD 1800+, FDD 1700 - 2110 AWS, FDD 850, FDD 850, FDD 2600, FDD 900, FDD 1800, FDD 700a, FDD 700b, FDD 800 nedre, FDD 800 øvre, FDD 800 DD, FDD 850+, FDD 700 APT, FDD 1500 L, TDD 2000, TDD 2600, TDD 1900, TDD 2300 |
| 3G UMTS Bånd | Bånd 1, Bånd 2, Bånd 4, Bånd 5, Bånd 6, Bånd 8, Bånd 19 |
| Trådløs grænseflade | NFC, IEEE 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.0 |
| Bluetooth profiler | SBC |
| 3G UMTS-frekvens | 2100, 1900, 1700, 850, 800, 900, 800 |
| Dataoverførsel | GPRS, EDGE, HSDPA, HSUPA, HSPA+, FDD-LTE, TDD-LTE |
FRONTKAMERA
| Objektivblænder | F/2.0 |
| Sensoropløsning | 32 Megapixel |
MOBILTELEFON
| Operativsystem | Android 9.0 Pie |
| Navigation | GPS, A-GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo, QZSS |
| Input-enhed | Multi-touch |
| SIM-korttype | Nano SIM |
| Teknologi | WCDMA (UMTS) / GSM |
| Bruger-grænseflade | HUAWEI Emotion UI 9.1 |
| Antal SIM-kort | Dual-SIM |
| Generation af mobilt bredbånd | 4G |
| Serviceudbyder | Ikke specificeret |
SKæRM
| Type | OLED-skærm |
| Diagonal størrelse | 6.1" |
| Displayformat | Fuld HD+ |
| Farvedybde | 16, 7 million farver |
| Egenskaber | DCI-P3 Bredt farvespektrum |
| Display opløsning | 2340 x 1080 pixels |
HOVEDKAMERA
| Fokusjustering | Automatisk |
| Objektivblænder | F/1.8 |
| Sensoropløsning | 40 Megapixel |
| Objektivtype | Bredvinklet objektiv |
| Funktioner | Phase Detect Auto-Focus (PDAF), Leica Triple Camera, Huawei AI Image Stabilization (AIS) |
| Laserautofokus | Ja |
MEDIEAFSPILLER
| Lydforbedringer | Dolby Digital Plus-lyd, Dolby Atmos-lydteknologi, Dolby Digital sound |
| Digitale lydstandarder understøttet | WAV, AAC, AMR, MP3, FLAC, OGG, MIDI, apt-X, LDAC, MP4, apt-X HD, HWA |
| Supported Digital Video Standards | MPEG-4, 3GP |
BESKEDER-&-INTERNET
| Meddelelsesservice | SMS, MMS |
TELEFON-EGENSKABER
| Telefonfunktioner | Telefonhøjttaler, stemmekontrol, opkaldstimer, konferenceopkald, flyvemodus, stemmeopkald, vibrerende alarm |
| Sikkerhedsenheder | Fingeraftrykslæser (under display) |
| Sensorere | Lyssensor for omgivelser, proximity sensor, digitalkompas, gyro sensor, gangsensor, tyngdekraftssensor, lasersensor, farvetemperatursensor |
| Ekstra egenskaber | Dual Neural Network Processing Unit |
ANDET-KAMERA
| Objektivåbning | F/2.2 |
| Sensoropløsning | 16 Megapixel |
| Objektivtype | Ultrabred synsvinkel-objektiv |
TREDJE-KAMERA
| Optisk billedstabilisator | Optical Image Stabilizer (OIS) |
| Sensorfølsomhed | 8 Megapixel |
| Objektivtype | Telefotoobjektiv |
| Objektivblænde | F/2.4 |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
