Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Stil | Børn |
| Højde | 20.5 cm |
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik, computer |
| Bredde | 15.5 cm |
| Produkttype | Hovedtelefoner - Bluetooth - trådløs |
| Vægt | 180 g |
| Dybde | 7.5 cm |
| Producent | ekids |
EFFEKT
| Batteri | Batteri til hovedtelefon genopladelig |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | USB-opladerkabel |
| Kabeloplysninger | USB opladerkabel - aftagelig |
LYDUDGANG
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Justerbart pandebånd | Ja |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Hovedtelefonmodeller | Fuld størrelse |
| Volumenbegrænsende funktion | Ja |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


