Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Produkttype | Processors flydende kølesystem |
| Pakke Indhold | 2 x 120 mm D-RGB LED blæsere |
| Farve | Hvid |
| Producent | EK Water Blocks |
DIVERSE
| Monteringspakke | Inkluderet |
VARMEAFLEDER-&-BLæSER
| Kabellængde | 50 cm |
| Radiatormateriale | Aluminium |
| Stik | 4-pin PWM |
| Radiatormål | 281 mm x 124 mm x 27 mm |
| Støjniveau | 36 dB |
| Kompatibel med | LGA1150 Socket, LGA1151 Socket, LGA1155 Socket, LGA1156 Socket, LGA1200 Socket, LGA1700 Socket, LGA2011 Socket, LGA2011-3 Socket, LGA2066 Socket, Socket AM4, Socket AM5 |
| Rated Voltage | 12 V |
| Antal blæsere | 2 |
| Blæser diameter | 120 mm |
| Blæser med kugleleje | Strømningsdynamisk leje |
| Egenskaber | Puls-bredde modulation (PWM) support, serieforbindelsesdesign, ASUS Aura Sync kompatibel, RGB-fusion, MSI Mystic Light Sync kompatibel, ASRock Polychrome SYNC, 3-pin RGB-stik, adresserbar RGB, gummisrør med hylster (370 mm) |
| Materiale til varmeafleder | Kobber |
| Omdrejningshastighed | 550-2300 rpm |
| Luftstrøm | 72 cfm |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
