Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Egenskaber | sRGB Mode, DICOM Compliant, Auto Brightness Control, Flicker Free-teknologi, Blue Light Reducer Function, Auto EcoView, ClearView, Movie Mode, Paper Mode |
| Dimensioner (B x D x H) | 96.68 cm x 22.52 cm x 63.1 cm - med stander |
| Farve support | 16, 8 millioner farver |
| USB-strømlevering | 94 Watt |
| Paneltype | IPS |
| Lysstyrke | 350 cd/m² |
| Producent | EIZO |
| Indbygget udstyr | USB 3.2 Gen 1 hub |
| Skærmtype | LED-baggrundsbelyst LCD-skærm / TFT aktiv matriks |
| Vandret synsvinkel | 178 |
| Pixel pr. tomme | 104 |
| Lodret synsvinkel | 178 |
| Backlight-teknologi | LED baglys |
| Diagonal størrelse | 42.5" |
| Standard opløsning | 4K 3840 x 2160 ved 61 Hz |
| Lodret opdateringshastighed | 29 - 61 Hz |
| Vægt | 15.9 kg |
| Formatforhold | 16:9 |
| Responstid | 5 ms (grå-til-grå) |
| Kontrastforhold | 1000:1 |
| OSD sprog | Engelsk, Tysk, Fransk, Italiensk, Japansk, Kinesisk (traditionelt), Kinesisk (forenklet), Spansk, Svensk |
| Energimærke QR-kode URL | Http://eprel.ec.europa.eu/qr/1959944 |
| Energiklasse | Klasse E |
| Vandret opdateringshastighed | 31 - 135 kHz |
| Farve | Hvid |
| Pixel Pitch | 0.245 mm |
EFFEKT
| Strømforbrugs-stand by | 0.4 Watt |
| Indgangspænding | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Strømforbrug (Maks.) | 243 Watt |
| Strømforbrug (Typisk) | 31 Watt |
| Strømforbrug SDR (Til-tilstand) | 31 kWh/1000 t |
MåL-OG-VæGT
| Dimensioner & vægt detaljer | Med stander - bredde: 96.68 cm - dybde: 22.52 cm - højde: 63.1 cm - vægt: 15.9 kg Uden stander - bredde: 96.68 cm - dybde: 8.99 cm - højde: 57.1 cm - vægt: 15.2 kg |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | TUV Ergo, TUV lavt blåt lys, TUV-flimmerfri, TUV GS, RCM, UKCA, CB, cTUVus, FCC Klasse B-certificeret, CAN ICES-3 Class B, TUV S, PSE Mark, VCCI Class B, EPA, RoHS, China RoHS, WEEE, CCC |
| Egenskaber | VESA-interface support, aftagelig stander |
| Medfølgende ledninger | 1 x USB-kabel - USB Type B - 2 m 1 x DisplayPort kabel - 2 m 1 x USB-C kabel - 2 m |
| Udstyr inkluderet | Fjernstyring, VESA-dække, skruer, stativ |
PROGRAMMER-/-SYSTEMKRAV
| Inkluderet software | EIZO Screen InStyle |
AUDIO
| Type | Højtalere - stereo |
| Udgangseffekt/kanal | 4 Watt |
BæREDYGTIGHEDSOPLYSNINGER
| ENERGY STAR-certificeret | Ja |
| EPEAT kompatibel | EPEAT Silver |
FORBINDELSE
| Interface | DisplayPort (HDCP 2.3) 2 x HDMI (HDCP 2.3) USB-C 3,2 Gen 1 upstream/DisplayPort Alt Mode med Power Delivery (HDCP 2,3 / kraft op til 94 W) USB 3.2 Gen 1 opstrøm (Type B) 2 x USB 3.2 Gen 1 nedstrøm (Type A) USB-C 3.2 Gen 1 downstream (strøm op til 15 W) LAN (RJ-45) |
MEKANISK
| VESA-monteringsinterface | 100 x 100 mm, 200 x 200 mm |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


