Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 4.4 cm |
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Bredde | 13.7 cm |
| Maks. driftsafstand | 10 m |
| Beskyttelse | Vandresistent, svedsikker, sprøjtsikker |
| Produkttype | Hovedtelefoner - Bluetooth - trådløs |
| Vægt | 30.5 g |
| Dybde | 10.6 cm |
| Funktioner | Multipoint Pairing |
| Farve | Limegrøn, mørk skifergrå |
| Producent | Creative |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 10 time(r) |
| Kapacitet | 180 mAh |
| Genopladningstid | 2 time(r) |
| Batteri | Batteri til hovedtelefon genopladelig - Litium-polymer |
| Run Time detaljer | Løbende playback (med 10 min opladning): op til 2 timer |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | IPX5 |
| Udstyr inkluderet | Magnetic clip-on charging cable, 1 pair of silicone ear tips |
| Kabeloplysninger | Magnetisk opladningskabel - aftagelig - 60 cm |
MIKROFON
| Med mikrofoner | 1 |
| Driftsmåde af mikrofon | Omni-directional |
| Følsomhed | -38 dBV/Pascal |
| Formfaktor | Indbygget |
| Frekvensrespons | 100 - 10000 Hz |
FJERNBETJENING
| Styring | Afspil/pause, lydstyrke, opkald, stemmeassistent, strøm tændt/slukket |
KABEL
| Kabellængde | 60 cm |
LYDUDGANG
| Bluetooth-profiler | Hands-Free Profile (HFP), Advanced Audio Distribution Profile (A2DP), Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP) |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth audiocodec | AAC, SBC |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.3 |
| Hovedtelefonteknologi | Benkonduktion |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Antal simultant forbindelse enheder | 2 |
| Egenskaber | Low Latency Mode |
| Hovedtelefonmodeller | Åbent øre - bag nakken-montering |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
INTERNET-OF-THINGS-(IOT)
| Intelligent assistent | Google Assistant, Siri |
| Internet of Things (IoT) kompatibel | Ja |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
