Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 16 cm |
| Anbefalet brug | Computer - kommunikation |
| Bredde | 15.5 cm |
| Produkttype | Headset - kablet - USB-A |
| Vægt | 108 g |
| Dybde | 5.8 cm |
| Farve | Sort |
| Kompatibilitet | Mac, Windows |
| Producent | Creative |
DIVERSE
| Understøttet værtsenheds-OS | Windows 10, Windows 11, Mac OS X 10.9 eller senere |
| Kabeloplysninger | Kabel til hovedsæt - med fjernstyring - 2.4 m |
MIKROFON
| Type | Boom |
| Støjannullering | Ja |
| Følsomhed | -52 dBV/Pascal |
| Mikrofonteknologi | Kondensator |
| Formfaktor | Headsetmikrofon |
| Frekvensrespons | 50 - 15000 Hz |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedsæt (4-PIN USB, type A) |
FJERNBETJENING
| Styring | Lydstyrke, mikrofon til/lyd fra |
KABEL
| Kabellængde | 2.4 m |
LYDUDGANG
| Magnetmateriale | Neodym |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Styrkeregulering i ledning | Ja |
| Hovedtelefonmodeller | På øret |
| Blænder | 30 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 100 - 20000 Hz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
