Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Produkttype | Headset - kablet - USB |
| Vægt | 135 g |
| Farve | Sort |
| Kompatibilitet | Mac, Windows |
| Producent | Creative |
| Anbefalet brug | Computer |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | Plug and Play |
| Kabeloplysninger | USB-kabel - 2 m |
MIKROFON
| Type | Boom |
| Følsomhed | -42 dB |
| Mikrofonteknologi | Kondensator |
| Frekvensrespons | 100 - 18000 Hz |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | USB (4-PIN USB, type A) |
FJERNBETJENING
| Styring | Lydstyrke, mikrofon til/lyd fra |
KABEL
| Kabellængde | 2 m |
LYDUDGANG
| Magnetmateriale | Neodym |
| Justerbart pandebånd | Ja |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Styrkeregulering i ledning | Ja |
| Hovedtelefonmodeller | På øret |
| Blænder | 30 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



