Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Teknologi | Fused Deposition Modeling (FDM) |
| Printertype | 3D printer |
| Producent | CREALITY |
EFFEKT
| Nødvendig frekvens | 50/60 Hz |
| Strømforbrug ved drift | 1000 Watt |
| Nødvendig spænding | AC 100-240 V |
| Strømenhed | Strømforsyning |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 526 |
| Bredde | 435 |
| Vægt | 18000 |
| Dybde | 462 |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Tilslutninger | USB LAN - RJ-45 |
DIVERSE
| Egenskaber | Indbygget luftrenser |
MEDIEBEHANDLING
| Understøttede byggematerialer | Polylaktid (PLA), akrylonitril butadienstyren (ABS), PETG, thermoplastisk polyuretane (TPU), polyetylen tereftalat (PET), akrylonitrilstyrenakrylat (ASA), perlepolylaktid (PLA)-CF, PACF, PET-CF, PA |
| Dysediameter | 0.4 mm |
| Maks. byggestørrelse | 300 x 300 x 300 mm |
| Filamentdiameter | 1.75 mm |
PRINTER
| Indbyggede enheder | 4,3 tommers LCD touch screen |
| Grænseflade | USB, LAN, Wi-Fi |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Byggehastighed | 600 mm/sek. |
| Understøttede inputfilformater | STL, OBJ, gcode, AMF |
| Min. lagtykkelse | 0.1 mm |
| Printeregenskaber | Dobbelt ekstruder, indbygget kamera, filamentudløbssensor, strømgenopretning, automatisk nivellering, 300 °C dysetemperatur, 100° C varmeladtemperatur, AI LiDAR |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

