Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 163.3 mm |
| Bredde | 75.3 mm |
| Produkttype | Smartphone |
| Vægt | 207 g |
| Dækfarve | Jerngrå |
| Dybde | 8.8 mm |
| Producents modelnummer | CPH2609 |
| Formfaktor | Berøring |
| Producent | CPH2609 |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | USB Type-C - 24 pin USB-C |
HUKOMMELSE
| Intern hukommelseskapacitet | 256 GB |
| Hukommelsesinterface | UFS 3.1 |
| RAM | LPDDR5X SDRAM - 16 GB |
PROCESSOR
| Type | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 |
| Antal processorkerner | 8-kerners |
BATTERI
| Kapacitet | 5500 mAh |
| Genopladningstid | 26 min |
| Hurtigopladningsteknologi | SuperVOOC Flash Charge technology |
| Run Time detaljer | Afspilning (YouTube): op til 17.6 timer |
KOMMUNIKATIONER
| 2G Bånd | 850 GSM, 900 GSM, 1800 GSM, 1900 GSM |
| 4G LTE Bånd | Bånd 1, Bånd 2, Bånd 3, Bånd 4, Bånd 5, Bånd 7, Bånd 8, Bånd 12, Bånd 17, Bånd 18, Bånd 19, Bånd 20, Bånd 26, Bånd 28, Bånd 32, Bånd 38, Bånd 39, Bånd 40, Bånd 41, Bånd 66 |
| 4G LTE-frekvens | FDD 2100, FDD 1900 PCS, FDD 1800+, FDD 1700 - 2110 AWS, FDD 850, FDD 2600, FDD 900, FDD 700a, FDD 700b, FDD 800 nedre, FDD 800 øvre, FDD 800 DD, FDD 850+, FDD 700 APT, FDD 1500 L, TDD 2600, TDD 1900, TDD 2300, TDD 2500, FDD 1700 - 2110 AWS-3 |
| 3G UMTS Bånd | Bånd 1, Bånd 2, Bånd 4, Bånd 5, Bånd 6, Bånd 8, Bånd 19 |
| 5G NR-frekvens | FDD 2100, FDD 1900PCS, FDD 1800, FDD 850, FDD 2600, FDD 900, n12, FDD 800, FDD 700APT, TDD TD 2600, TDD 2300, TDD TD 2500, FDD AWS-3, TDD TD 3700, TDD TD 3500 |
| Trådløs grænseflade | NFC, IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.3 |
| 5G NR-bånd | N1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n20, n28, n38, n40, n41, n66, n77, n78 |
| 3G UMTS-frekvens | 2100, 1900, 1700, 850, 800, 900, 800 |
| Dataoverførsel | FDD-LTE, TDD-LTE, LTE Advanced, 5G NR FR1 |
FRONTKAMERA
| Kameratilstande | Nightscape-optagelsestilstand, stående tilstand, Pano-tilstand, Rolig tilstand, tidsforkortet tilstand, filtre |
| Fokusjustering | Fikseret fokus |
| Objektivblænder | F/2.4 |
| Lyskilde | Displayblitz |
| Special Effects | HDR, ansigtsretouchering |
| Sensoropløsning | 16 Megapixel |
| Fokuslængde ækvivalent med 35 mm kamera | 24mm |
| Videoopløsninger | 1920 x 1080 (1080p) at 30 fps, 1280 x 720 (720p) ved 30 fps |
| Funktioner | Electronic Image Stabilizer (EIS) |
| Pixelstørrelse | 1 μm |
MOBILTELEFON
| Operativsystem | OxygenOS 14.0 (baseret på Android 14) |
| Navigation | GPS, BDS, GLONASS, Galileo, QZSS |
| Input-enhed | Multi-touch |
| SIM-korttype | Nano SIM |
| Teknologi | WCDMA (UMTS) / GSM |
| Antal SIM-kort | Dual-SIM |
| Generation af mobilt bredbånd | 5G |
| Serviceudbyder | Ikke specificeret |
SKæRM
| HDR-teknologi | HDR10+, HDR10, HDRVivid |
| Forbedringsteknologi | Bedtime Mode, Dolby Vision |
| Teknologi | AMOLED ProXDR-display med LTPO 4.0 |
| Berøringsprøvetagningshastighed | 1000 Hz |
| Display opløsning | 2780 x 1264 pixels |
| Type | OLED-skærm |
| Diagonal størrelse | 6.78" |
| Farvedybde | 1, 07 milliarder farver |
| Genindlæsningshastighed | 120 Hz |
| Beskyttelse | Corning Gorilla Glass Victus 2 (ridseresistent glas) |
| Egenskaber | 2160 Hz højfrekvens PWM Dimming, 1-120 Hz adaptiv nulstillingshastighed, Bredt farvedisplay (P3), naturtonedisplay, øjenkomfort, Billedskærper, Videofarveforstærker, Skærmfarvetilstand, autojusterende lysstyrke, manuel lysstyrke, Farvetemperaturjustering, Bright HDR-videotilstand, Mørk tilstand, Skærm farve pro-tilstand, Intelligent Eye Care, DisplayMate A+ |
| HDR | Ja |
| Formatforhold | 19.8:9 |
| Maks. lysstyrke | 4500 cd/m² |
| Pixeltæthed | 450 ppi |
HOVEDKAMERA
| Sensorstørrelse | 1/1.56" |
| Pixelstørrelse | 1 μm |
| Kameratilstande | Time Lapse (4K), Vandmærke-tilstand, Interval Shot, Nightscape-optagelsestilstand, Hi-Res-tilstand, Pro-tilstand, Movie Mode, Ultra Steady Mode, Dual-View Video, stående tilstand, Portræt-video, Pano-tilstand, Macro-tilstand, slow motion-video, tidsforkortet tilstand, Lang eksponeringstilstand, Tekstscanner |
| Optisk billedstabilisator | Optical Image Stabilizer (OIS) |
| Objektivblænder | F/1.8 |
| Sensornavn | Sony IMX890 sensor |
| Sensoropløsning | 50 Megapixel |
| HDR-tilstand | Auto HDR-tilstand |
| Fokuslængde ækvivalent med 35 mm kamera | 24mm |
| Objektivkonstruktion | 6-element |
| Videoopløsninger | 3840 x 2160 (4K) ved 60 fps, 3840 x 2160 (4K) at 30 fps, 1920 x 1080 (1080p) ved 60 fps, 1920 x 1080 (1080p) at 30 fps, 1280 x 720 (720p) ved 60 fps, 1280 x 720 (720p) ved 30 fps, Ultra Steady video 1920 x 1080 (1080p) ved 60 fps, Super slow motion-video 1280 x 720 (720p) ved 240 fps, Super slow motion-video 1280 x 720 (720p) ved 480 fps, Super slow motionvideo 1920 x 1080 (1080p) ved 240 fps |
| Funktioner | Electronic Image Stabilizer (EIS), All Pixel OmniDirectional PDAF, Continuous Auto Focus (CAF), Laser Auto Focus (LAF), Video zoom 4K, Video Editor |
| Specielle effekter | Frames, ansigtsretouchering |
| Fokusjustering | Automatisk |
| Lyskilde | LED-blitz |
| Laserautofokus | Ja |
MEDIEAFSPILLER
| Lydforbedringer | Dolby Atmos-lydteknologi |
| Digitale lydstandarder understøttet | Apt-X, apt-X HD, LDAC, AAC, SBC, LHDC, MP3, AAC +, WMA, AMR-NB, AMR-WB, WAV, FLAC, APE (Monkey's Audio), OGG, MID, M4A, IMY, AC-3, EAC3, EAC3-JOC, AC-4 |
| Supported Digital Video Standards | MKV, MOV, MP4, H.265, HEVC, AVI, WMV, TS, 3GP, ASF, FLV, WebM |
TELEFON-EGENSKABER
| Sikkerhedsenheder | Ansigtskendelsen, fingeraftrykslæser (under display) |
| Sensorere | Accelerationsmåler, digitalkompas, gyroskop, lyssensor for omgivelser, proximity sensor, sensorkerne, infrarød (IR) sensor, bagfarve-temperatursensor |
| Sikkerhedsteknologi | Face Unlock |
| Ekstra egenskaber | Haptisk vibrationsmotor, MIMO-teknologi, Alert Slider, dobbelte stereohøjttalere, Noise Cancellation-teknologi, Gesture Controls, Trinity Engine, Battery Health Engine, Dual Cryo-velocity VC-køling |
GRAFIKSYSTEM
| Grafikaccelerator | Qualcomm ADRENO 740 |
ANDET-KAMERA
| Objektivåbning | F/2.2 |
| Sensoropløsning | 8 Megapixel |
| Objektivtype | Ultrabred synsvinkel-objektiv |
| Synsfelt (FoV) | 112 grad(er) |
| Pixelstørrelse | 1.12 μm |
TREDJE-KAMERA
| Sensorfølsomhed | 2 Megapixel |
| Funktioner | Makrofokus |
| Indeholder | 4 cm makrofotografi |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
