Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 12.5 cm |
| Bredde | 12.5 cm |
| Produkttype | Processors flydende kølesystem |
| Vægt | 1.93 kg |
| Dybde | 27.5 cm |
| Farve | Hvid |
| Producent | Corsair |
DIVERSE
| Monteringspakke | Inkluderet |
| Egenskaber | Lavstøjsdrift, Corsair iCUE |
VARMEAFLEDER-&-BLæSER
| Blæser med kugleleje | Magnetisk kuppelleje |
| Egenskaber | ARGB fans, Puls-bredde modulation (PWM) support, Zero RPM-blæsertilstand, serieforbindelsesdesign, Air-Guide teknologi |
| Materiale til varmeafleder | Kobber |
| Omdrejningshastighed | 2100 rpm |
| Processor kompatabilitet | Celeron Pentium Ryzen AMD A Series Core i9 Core i7 Core i5 Core i3 |
| Luftstrøm | 74, 4 cfm |
| Lufttryk | 4.91 mm |
| Radiatormateriale | Aluminium |
| Stik | 4-pin PWM |
| Støjniveau | 34 dBA |
| Kompatibel med | LGA1851 Socket, LGA1700 Socket, Socket AM5, Socket AM4 |
| Antal blæsere | 2 |
| Blæser diameter | 120 mm |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.




