Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Opgraderingstype | Generisk |
| Højde | 56.75 mm |
| Kapacitet | 34359738368 |
| Bredde | 135.9 mm |
| Dybde | 7.7 mm |
| Producent | Corsair |
DIVERSE
| Farvekategori | Sort |
HUKOMMELSE
| Spænding | 1.45 V |
| Type | DRAM hukommelsessæt |
| Søgetids Timinger | CL34 (34-42-42-96) |
| Egenskaber | Intel Extreme Memory Profiles (XMP 3.0), brugerdefinerbar RGB-belysning, Dual-path Heat Xchange (DHX), indbygget ekstrem overclocking Power Management IC (PMIC), 11 RGB belysningszoner, ikke bufferet |
| Hastighed | 7000 MHz (PC5-56000) |
| RAM-ydelse | Tested - 7000 MHz - 1.45 V - CL34 - 34-42-42-96 SPD - 4800 MHz - 1.1 V - CL40 - 40-40-40-77 |
| Model | DIMM 288-PIN |
| Modul Højde (tommer) | 2.23 |
| Teknologi | DDR5 SDRAM |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


