Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 5.1 cm |
| Bredde | 10.9 cm |
| Produkttype | Strømomformer |
| Dybde | 8.2 cm |
| Producent | CoreParts |
STRøMENHED
| Forsynet spænding | 12.5 V |
| Strømforsyning | 87.5 Watt |
| Nødvendig spænding | 18 - 30 V |
| Max. elektrisk strøm | 10 A |
| Egenskaber | Kortslutningsbeskyttelse |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
