Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Produkttype | Processors flydende kølesystem |
| Vægt | 2 kg |
| Forsendelsesdimensioner (VxDxH)/vægt | 21.1 cm x 41 cm x 13.6 cm / 3.12 kg |
| Produktmateriale | Aluminium |
| Pakke Indhold | 2 x rørklemmer, 3 Mobius 120P ARGB 120 mm blæsere |
| Farve | Sort |
| Producent | Cooler Master |
DIVERSE
| MTBF (forventet tid mellem fejl) | 210,000 time(r) |
| Monteringspakke | Inkluderet |
VARMEAFLEDER-&-BLæSER
| Radiatormateriale | Aluminium |
| Stik | 4-pins blæser-stikforbindelse |
| Radiatormål | 394 mm x 119.6 mm x 27.2 mm |
| Blæser-højde | 25 mm |
| Rated Strøm | 0.18 A |
| Støjniveau | 30 dBA |
| Kompatibel med | LGA1156 Socket, LGA1155 Socket, LGA1150 Socket, LGA1151 Socket, Socket AM4, LGA1200 Socket, LGA1700 Socket, Socket AM5 |
| Rated Voltage | 12 V |
| Antal blæsere | 3 |
| Blæser diameter | 120 mm |
| Blæser med kugleleje | Loop dynamic bearing |
| Strømforbrug | 6.75 W |
| Egenskaber | PWM-kontrol, 2, 1" LCD-display, ARGB Gen 2, Dual Chamber Gen X, Signature Halo Pump Design |
| Omdrejningshastighed | 0-2400 rpm |
| Luftstrøm | 75.2 cfm |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
