Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 16.56 cm |
| Bredde | 15.06 cm |
| Produkttype | Processor-køler |
| Vægt | 1.63 kg |
| Dybde | 16.22 cm |
| Forsendelsesdimensioner (VxDxH)/vægt | 19.1 cm x 24.8 cm x 24.3 cm / 2.25 kg |
| Farve | Sort |
| Producent | Cooler Master |
DIVERSE
| MTBF (forventet tid mellem fejl) | 200,000 time(r) |
VARMEAFLEDER-&-BLæSER
| Stik | 4-pin PWM |
| Blæser-højde | 25 / 26 mm |
| Noise & Performance detaljer | 24.6 dBA / 63, 6 cfm ved 0-1550 rpm 22.6 dBA / 63, 1 cfm ved 0-1950 rpm |
| Rated Strøm | 0.25 A |
| Støjniveau | 22.6 - 24.6 dBA |
| Kompatibel med | LGA1156 Socket, LGA1155 Socket, LGA1150 Socket, LGA1151 Socket, Socket AM4, LGA1200 Socket, LGA1700 Socket, Socket AM5 |
| Rated Voltage | 12 V |
| Antal blæsere | 2 |
| Blæser diameter | 135 mm/120 mm |
| Blæser med kugleleje | Loop dynamic bearing |
| Strømforbrug | 1.2-3.0W |
| Egenskaber | Præ-appliceret termisk blanding, kobberbase, Dual-Tower design, dobbelte træk-slik-blæsere, 8 varmerør |
| Materiale til varmeafleder | Aluminum med kobberbasis |
| Omdrejningshastighed | 0-1950 rpm |
| Luftstrøm | 63.1 - 63.6 cfm |
| Lufttryk | 1.92-2.69 mm |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



