Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| HDR-format | HDR1000 |
| Kontrastforhold | 1000:1 / 50000:1 (dynamisk) |
| Indbygget udstyr | KVM switch, USB 3.2 |
| Skærmtype | LED-baggrundsbelyst LCD-skærm / TFT aktiv matriks |
| Vandret synsvinkel | 178 |
| Energiklasse | Klasse G |
| Lodret synsvinkel | 178 |
| Backlight-teknologi | Quantum Dot technology |
| Pixel Pitch | 0.2331 mm |
| Diagonal størrelse | 27" |
| Standard opløsning | 2K 2560 x 1440 ved 165 Hz |
| Farvespektrum | 98% DCI-P3, 99% Adobe RGB |
| Egenskaber | Overdrive-teknik, 6-aksers farvejustering, Low Blue Light-teknologi, Anti-Flicker, 576 lokale dæmpningszoner, bagbelysning |
| Dimensioner (B x D x H) | 61.78 cm x 27.37 cm x 52.59 cm - med stander |
| Vægt | 5.1 kg |
| Farve support | 1, 07 milliarder farver |
| USB-strømlevering | 90 Watt |
| Paneltype | IPS |
| Formatforhold | 16:9 |
| Adaptive-Sync teknologi | NVIDIA G-SYNC, AMD FreeSync Premium, AMD Adaptive-Sync |
| Gaming | Ja |
| Lysstyrke | 1200 cd/m² |
| Producent | Cooler Master |
EFFEKT
| Strømforbrugs-stand by | 0.5 Watt |
| Strømforbrug (fra-tilstand) | 0.3 Watt |
| Indgangspænding | 24 V |
| Strømforbrug SDR (Til-tilstand) | 44 kWh/1000 t |
MåL-OG-VæGT
| Dimensioner & vægt detaljer | Med stander - bredde: 61.78 cm - dybde: 27.37 cm - højde: 52.59 cm - vægt: 5.1 kg Uden stander - bredde: 61.78 cm - dybde: 6.48 cm - højde: 36.42 cm - vægt: 3.5 kg |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | FCC, RoHS |
| Udstyr inkluderet | Kabelklemme |
MåL-&-VæGT-(FORSENDELSE)
| Dybde ved forsendelse | 21.5 cm |
| Højde ved forsendelse | 50 cm |
| Bredde ved forsendelse | 83 cm |
AUDIO
| Type | Højtalere - stereo |
| Udgangseffekt/kanal | 3 Watt |
FORBINDELSE
| Interface | 2 x HDMI DisplayPort USB-C (strøm op til 90 W) USB 3.2 upstream 2 x USB 3.2 downstream Hovedtelefoner |
MEKANISK
| Justeringer til display-position | Højde, pivot (rotering), drejbar, tilt |
| Drejevinkel | 30 |
| Højde justering | 110 mm |
| Tiltvinkel | -5/+20 |
| VESA-monteringsinterface | 100 x 100 mm |
| Rotationsvinkel | 180 |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
