Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Kontrastforhold | 4000:1 |
| Indbygget udstyr | USB 3.0 hub |
| Skærmtype | LED-baggrundsbelyst LCD-skærm / TFT aktiv matriks |
| Vandret synsvinkel | 178 |
| Energimærke QR-kode URL | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1140459 |
| Energiklasse | Klasse F |
| Lodret synsvinkel | 178 |
| Backlight-teknologi | LED baglys |
| Diagonal størrelse | 34" |
| Standard opløsning | UWQHD 3440 x 1440 ved 144 Hz |
| HDR-certificering | DisplayHDR 400 |
| Farvespektrum | 95% DCI-P3 |
| Egenskaber | Overdrive-teknik, Dynamic Contrast Ratio, Quantum Dot Technology, Low Blue Light-teknologi, Anti-Flicker |
| Dimensioner (B x D x H) | 27.37 cm x 80.65 cm x 43.46 cm |
| Vægt | 8.05 kg |
| Paneltype | VA |
| Kurvet skærm | Ja (1500R) |
| Formatforhold | 21:9 |
| Adaptive-Sync teknologi | NVIDIA G-SYNC, AMD FreeSync Premium |
| Energiklasse (HDR) | Klasse G |
| Gaming | Ja |
| Lysstyrke | 320 cd/m² |
| Responstid | 0.5 ms (MPRT), 2 ms (grå-til-grå) |
| Producent | Cooler Master |
EFFEKT
| Strømforbrug HDR (Til-tilstand) | 52 kWh/1000 t |
| Strømforbrug SDR (Til-tilstand) | 31 kWh/1000 t |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | DisplayPort 1.4 |
PROGRAMMER-/-SYSTEMKRAV
| Inkluderet software | MasterPlus+ |
MåL-&-VæGT-(FORSENDELSE)
| Dybde ved forsendelse | 19.1 cm |
| Højde ved forsendelse | 46.5 cm |
| Bredde ved forsendelse | 89 cm |
| Vægt ved forsendelse | 9.78 kg |
AUDIO
| Type | Højtalere - stereo |
| Udgangseffekt/kanal | 5 Watt |
FORBINDELSE
| Interface | 2 x HDMI DisplayPort 1.4 Hovedtelefoner USB-C (strøm op til 65 W) USB 3.0 upstream (Type B) 2 x USB 3.0 downstream (Type A) |
MEKANISK
| Justeringer til display-position | Højde, drejbar, tilt |
| Drejevinkel | 30 |
| Højde justering | 80 mm |
| Tiltvinkel | -5/+15 |
| VESA-monteringsinterface | 100 x 100 mm |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

