Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Enhedstype | Central pegeenhed |
| Højde | 2.41 cm |
| Bredde | 42.5 cm |
| Vægt | 1.13 kg |
| Dybde | 15.7 cm |
| Pakket med | Balance Keyboard Wired |
| Ergonomisk design | Ja |
| Producent | Contour |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Interface | 1 x USB |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | Plug and Play |
INDGANGSUDSTYR
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Egenskaber | Programmerbare knapper, rullebarre, scrollhjul, Twin-Eye Laser-teknologi, en-berøringsrul, kopier-knap, indsæt-knap, aftagelig håndledsstøtte, One Touch-dobbeltklik |
| Bevægelsesopløsning | 2800 dpi |
| Grænseflade | USB |
| Antal knapper | 6 |
| Præstation | Realtids sensitivitets-switching 600/800/1000/1200/1400/1600/1800/2000/2400/2800 dpi |
Contour RM-RED PLUS WIRED-B er en avanceret ergonomisk centrermus designet til at forbedre din arbejdsoplevelse ved computeren. Denne mus sikrer, at dine hænder forbliver i en naturlig position, som reducerer risikoen for ubehag og skader i skuldre, arme og håndled, hvilket er særligt vigtigt for dem, der arbejder lange timer foran skærmen. Med RollerMouse Red Plus kan du arbejde effektivt og komfortabelt uden at skulle strække dig for meget.
